PODPORTE NÁS

FINANČNE / MATERIÁLNE / PROPAGÁCIOU

Ak sa Vám páči čo robíme a o čo sa v našej organizácii snažíme, budeme radi, ak sa nás rozhodnete podporiť akoukoľvek finančnou čiastkou, materiálmi alebo nám darovať Vaše 2 % z dane.

Aj napriek tomu, že sa snažíme využívať všetky dostupné prostriedky veľmi rozvážne a šetrne, naša organizácia nemôže fungovať úplne zadarmo. Webhosting, propagačné a pracovné materiály či samotné organizovanie projektov - za toto všetko je potrebné zaplatiť.

Pomôžte nám, prosím, skvalitniť našu prácu.

Financie

 

 

Budeme radi, ak nám prispejete akoukoľvek finančnou čiastkou.

Ak chcete uzavrieť písomnú darovaciu zmluvu, kontaktujte nás.

IBAN

SK07 0900 0000 0051 4816 8371

Donation Jar
Materiály

 

 

K našej každodennej práci potrebujeme najmä písacie potreby, papiere či obálky. Zídu sa nám však aj propagačné materály či catering. Ak nás chcete podporiť práve takýmto spôsobom, či už zadarmo alebo sa zvýhodnenú cenu, kontaktujte nás. 

DSC_0114.jpg
Propagácia

Aby sme mohli ďalej šíriť naše myšlienky a organizovať projekty, potrebujeme zvýšiť povedomie o našej organizácií. Budeme  vďační za akúkoľvek formu propagácie, či už zdieľania na sociálnych sieťach alebo umiestnenie nášho loga na webových stránkach škôl alebo iných študentských portálov. Budeme vďačný aj za možnosť odprezentovať našu organizáciu skupine ľudí naživo.

DSC_0033.JPG