POSLEDNÉ ČLÁNKY
ĎALŠIE ČLÁNKY

Festival MOVE Slovensko ukázal vernosť ŠUS-károv

BRATISLAVA. Festival MOVE pritiahol do hlavného mesta nových, ale už aj bývalých členov ŠUS. V dňoch 21.-22.10.2016 sa v bratislavskom Babylone stretli študenti podnietení k veľkým činom, aby nabrali vedomosti, názory a kontakty. Stánok Stredoškolskej študentskej únie Slovenska nesmel chýbať.

MOVE festival

Prednášky, diskusie a workshopy čakali na každého z návštevníkov. Za ŠUS sa projektu zúčastnili podpredsedníčky Petra Baliová a Viktória Kallayová s členom kontrolnej rady Jaroslavom Vajčim.

Žiaci stredných škôl sa o nás mohli dozvedieť viac v našom stánku a zabaviť sa na diskusiách, ktoré sa odohrávali na hlavnom pódiu, počas ktorých sa riešili aj závažné témy a kauzy slovenskej politiky, práva, ekonomiky, ale aj žurnalistiky.

Raz ŠUS-kár, navždy ŠUS-kár

Milým prekvapením bola návšteva bývalej členky kontrolnej rady, Oli Džupinkovej, ktorá novým členom ŠUS z pracovnej skupiny pre médiá a marketing porozprávala niečo viac z histórie organizácie. Motivovala ich k činnosti a spomínala na zážitky z projektov.

(zľava) Viktória Kállayová (podpredsedníčka pre médiá & marketing), Jaroslav Vajči (člen kontrolnej rady), Oli Džupinková (bývalá členka šus), Petra Baliová (podpredsedníčka pre medzinárodné vzťahy), Tibor Lachkovič (člen pracovnej skupiny pre médiá & marketing).

Predajme sa!

Slovo prišlo aj na mediálno - marketingový projekt „Predajme sa!“, do ktorého sa môžete zapojiť aj Vy zaslaním návratky. Tento rok – od 4.11. do 6.11.2016- sa môžete tešiť na nové poznatky z oblasti fotenia, marketingu, rozhlasu, televízie a mnoho iného.

Touto cestou, by sme sa radi poďakovali organizátorom festivalu MOVE Slovensko, za príležitosť reprezentovať našu organizáciu na tomto vydarenom podujatí.

Petra Baliová (podpredsedníčka pre medzinárodné vzťahy) a Marek Banič (generálny tajomník ŠUS)


SLEDUJTE NÁS
  • Facebook Basic Square
© 2020 Stredoškolská študentská únia Slovenka o. z.
fb.png
ig.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now