POSLEDNÉ ČLÁNKY
ĎALŠIE ČLÁNKY

Ako vyzeral EURO študent 2017

Ďalší ročník projektu EURO študent je za nami a my môžeme povedať, že všetko išlo ako po masle. Noví účastníci, zaujímavé témy a veľa zábavy. Takto by sa dali pomenovať štyri dni strávené v Hutoch pri Liptovskom Mikuláši. Celá akcia sa ako vždy niesla v dobrej nálade.


Stredoškoláci debatovali o Európskej únii, zoznámili sa s jej inštitúciami, členskými krajinami, ale aj s názormi ostatných. Nemohli chýbať ani energizere s našimi regionálnymi koordinátormi, Sofiou a Duškom. Počas celého projektu sa hrali hry a rozprávali príbehy. Program pripravilo predsedníctvo ŠUS - Rebeka V. Krahulcová, Marek Banič, Lucia Hanusová a Jaroslav Vajči.


Účastníci mali jedinečnú príležitosť získať od Stredoškolskej Študentskej únie Slovenska príspevok na vlastný projekt, ktorý si vymysleli. Nápady boli rôzne, môžeme spomenúť napríklad nápad umeleckého či psychologického projektu. V Bratislave sme už zažili projekt Little Stand Up for Equality a chystáme ďalšie. Nezabúdajte, že aj vy si môžete vytvoriť malý projekt na svojej škole. Stačí nám napísať na studentskaunia@gmail.com.


Ďakujeme našim účastníkom za príjemne strávený čas s nimi a tešíme sa na vás na ďalšom projekte.
SLEDUJTE NÁS
  • Facebook Basic Square
© 2020 Stredoškolská študentská únia Slovenka o. z.
fb.png
ig.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now